HRABYNĚ 2023

neděle 3. 9. 2023

výsledky

pořadatel:

hlavní partner:

 

partneři:

cesky svas cyklistiky

Memoriál Jana Veselého

100 let od narození Jana Veselého


ČP HRABYNĚ 2023

10. 08. 2017

Na Ostravských okruzích taky koloběžkáři – amatérští i ti ligoví

Letošní Ostravské okruhy využijí také milovníci koloběhu. 26. srpna vyrazí amatéři i výkonnostní koloběžci na okruh v Ostravě – Porubě.

„Vzali jsme od letošního roku pod křídla SSK Vítkovice také sdružení BoKolobka, které se věnuje podoře a aktivitám v souvislosti s koloběhem a Ostravské okruhy nám poskytly hned první skvělou příležitost uspořádat pro milovníky koloběhu první velkou akci.," řekl technický ředitel Ostravských okruhů a šéf SSK Vítkovice Oldřich Zvolánek.

„Moc se těšíme, že využijeme nádherný okruh porubské Hlavní třídy bezpečně uzavřený jen pro koloběžky. Zveme tak všechny zájemce, i ty, kteří by si koloběh chtěli zkusit poprvé. Můžeme jim na místě pro závod pro příchozí profi koloběžku dokonce i půjčit," dodala za BoKolobka tým Šárka Waldhauserová.

Pro hoby závodníky je připraven závod na 10 km a startuje v 9 hodin. Registrovat se mohou online - zde -. Cena startovného je 150 Kč. Časový limit na tuto vzdálenost je 60 minut. Výkonnější borci z řad registrovaných závodníků Českého svazu koloběhu mají připravenu trať na 25 km a musí jí zvládnout nejdéle za 90 min. jejich startovné je 200 Kč.

V ceně startovného mají kromě nezapomenutelného zážitku, připraveno startovní čísl s čipem. Vítězům připadnou poháry a medaile.

Nenechte si ujít, takový konec prázdnin jinde nezažijete!

Registrujte se hned!

« zpět