HRABYNĚ 2023

neděle 3. 9. 2023

výsledky

pořadatel:

hlavní partner:

 

partneři:

cesky svas cyklistiky

Memoriál Jana Veselého

100 let od narození Jana Veselého


ČP HRABYNĚ 2023

8. 08. 2019

Jízda pro dobrou věc pokračuje – podpořte i letos záchranu přírody v Ostravě a okolí

V minulém roce se stala součástí Ostravských okruhů – Memoriálu Jana Veselého také jízda pro dobrou věc. A to pro záchranu přírody v okolí Ostravy. Veškeré startovné ze závodů pro příchozí veřejnost bylo věnováno Záchranné stanici Bartošovice na vybudování zázemí pro chráněné vydry říční, které se nepřízní osudu dostaly do zajetí. Tak zvané „vydrárium" je tak i díky vám téměř dokončeno. Chybí však ještě několik detailů. Proto pojedeme pro vydru „Plaváčka" i letos. Vezměte tedy koloběžku, trojkolku, odrážedlo nebo kolo a udělejte si krásnou sportovní sobotu 24. 8. 2019 na kolečkách s celou rodinou.

V ceně startovného závodů pro veřejnost jsou na Hlavní třídě v Ostravě-Porubě připraveny uzavřené okruhy v délce 1 200 m. Děti mají za úkol ujet tato kola tři a dospělí pak šest. Startovné je pro všechny stejné a to 100 Kč. Start závodu dětí je ve 13:00 a dospělých pak ve 13:20. Registrujete se v den závodu přímo na místě od 12:00 hod.

Určitě stojí za to si zasportovat, dobře se pobavit a zároveň pomoci přírodě v našem městě.

Vše o Záchranné stanici v Bartošovicích si můžete přečíst ZDE. A nezapomeňte, že ji můžete také osobně navštívit a dozvědět se přímo od ochranářů mnohem víc!

« zpět