FARM TOUR 2022

neděle 4. 9. 2022

Hrabyně

 

ŠKODA Cup

výsledky >

Techniserv Cup

výsledky >

pořadatel:

hlavní partner:

 

partneři:

cesky svas cyklistiky

Memoriál Jana Veselého

FARM TOUR 2022

ŠKODA CUP 2022 / TECHNISERV CUP 2022 / Hrabyně

12. 08. 2020

Po sedmnácté se v Ostravě sejde česká cyklistická elita a zdarma mohou na stejném okruhu startovat i příchozí amatérští jezdci

Memoriál Jana Veselého přitáhne do Ostravy už 29. 8. nejlepší české cyklisty ve všech věkových kategoriích. Poslední prázdninovou sobotu si opět přijdou na oblíbeném okruhu na Hlavní třídě i diváci a amatérští jezdci.  Den s cyklistikou startuje v 10:00 závodem příchozích cyklistů na silničních kolech. Přihlásit se může kdokoli přímo v den závodu v 9:00. Své síly změří v 10 tak zvaných malých okruzích. O půl hodny později je budou následovat mládežníci. Těm je povoleno startovat jak na silničních, tak na horských kolech a čekají je 3 okruhy. Všichni „hobící“ mají letos startovné zdarma. „Věříme, že po několika měsících závodnické hladovky, bude účast vysoká a milovníci cyklistiky si přijdou zazávodit a vyzkoušet co v nich vězí,“ říká ředitel závodu Vítězslav Dostál, který je zároveň jeho zakladatelem.

Od 11:30 už bude trať patřit výkonností cyklistice. Odstartuje totiž Porubské kritérium - 7. závod Českého poháru mládeže a žen. Kolik toho musí borci urazit najdete v propozicicích. Od 17 hodin se pak už všichni mohou těšit na výkony nejzajímavější, a to v závodě elity. Dotace závodu je 30 000 Kč a můžeme se těšit na dobré výkony. Kromě nich se pak všichni diváci mohou po celý den těšit na atraktivní program s historickou cyklistikou a dobrým občerstvením, které připravil spoluorganizující městský obvod Ostrava-Poruba a o němž vás budeme informovat..  

 

« zpět